English version
Spain version
Catalan version
Swedish version
Norway version
Portugal version


Obchodní název firmy: PRŮMYSLOVÝ SERVIS - Václav Hanton
Sídlo: Jeronýmova 268,
272 01 KLADNO 2
Česká republika
Jméno ved.org.: Ing. Václav HANTON
Spojení: Tel/fax: 0312 687932, 0602 392816, 0602 642720
e-mail:
hntonprumyslovy-srvis.c
www.prumyslovy-servis.cz

Naše firma "Průmyslový servis" se zabývá dodávkami pomocných materiálů a surovin slévárnám, ocelárnám, strojírnám, kovárnám a dalším podobným provozům. Naší snahou je poskytovat zákazníkům co možná nejlepší podmínky při zpracování dodávaných materiálů a máme radost z jejich dobrých provozních výsledků. Uvedený přehled dodávaných materiálů není pro naši činnost limitní. Jsme připraveni zajišťovat další materiály a služby podle potřeb našich zákazníků.

Důležitou aktivitou naší firmy je spolupráce s dánskou firmou "Pv-sand A/S" - která je významným výrobcem a dodavatelem formovacích písků a slévárenských nátěrů. Se svými výrobky se uplatňuje především na skandinávských trzích, ale také v Německu, Polsku, v České republice, na Ukrajině atd. Významné zákazníky má firma Pv-sand v některých státech Blízkého východu, zejména v Egyptě a v Izraeli. Průmyslový servis zastupuje zájmy společnosti Pv-sand A/S v České republice.

Hlavní skupiny Materiálů, kterými se naše firma zabývá jsou následující: Obalované formovací písky, Speciální písky, Slévárenské nátěry, Ocelové granuláty a drtě, Litinové granuláty a drtě, Korundové drtě, Granuláty z antikorozních ocelí, Karbid křemíku - SiC pro použití v hutnictví, Grafitové polotovary a grafitové výrobky Odlitky z různých materiálů, Kovadliny pro ruční kování, některé druhy nářadí pro ruční kování a vlastní doprava materiálu .
Většina námi dodávaných materiálů má původ v České republice a v Dánsku.

Podrobnější informace a dotazy.


Počítadlo návštěvnosti: [CNW:Counter]
Stránky byly vytvořeny 31.1.2000, upraveny 01.06.2002, upraveny 01.08.2003